Koloniden Kaçış Oyunu

Koloniden Kaçış, birden fazla kişinin birlikte oynayabileceği portatif bir şans oyunudur. 3 Boyutlu yazıcınızla kolayca çıktısını alarak bu oyunu üretebilir ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kolonileştirmek için yeni bir gezegene giden astronotlar göktaşı yağmuruna yakalanır. Bir uzay harici hariç tüm uzay araçları zarar görür. Bu uzay aracına ulaşan ilk oyuncu oyunu kazanacaktır.

Oyuna başlamadan evvel tüm oyuncular kapakta yer alan çarkıfeleği döndürerek sayı elde eder. Sayıların değerine göre oyun sırası belirlenir. Bu esnada ışınlanma (teleport) değeri sıfır kabul edilir.

Oyuncular çarkıfeleği çevirerek piyonlarını ilerletirler, bu ilerleme esnasında; kapının olduğu yere gelen oyuncu kapıda yazan sayıya doğru hareket eder.  Obruğa gelen oyuncu ise tünelden aşağı düşerek mağaranın hemen yanında yer alan kutuya gelir. Çarkıfelekte “Teleport” (ışınlanma) elde eden oyuncu ise en ilerideki oyuncu ile yer değiştirir. En ileride aynı noktada birden fazla oyuncu var ise oynama sırası en yakın olanla yer değiştirilir.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

onlojik (@onlojik)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ürünün Kendisini Satın Almak İçin Tıklayınız

3B Yazıcı ayarları hakkında bilgi almak için ilgili sayfama göz atabilirsiniz.