Trafik Bulmaca Oyunu

Tek kişinin oynayabileceği bu portatif bulmaca oyunu klasik blok kaydırma bulmacasının yeniden tasarlanmış versiyonudur.

Bu oyunu, 3 Boyutlu yazıcınızla istediğiniz renkte çıktı alarak istediğiniz gibi yeniden yapabilirsiniz. Basit ve lüks olmak üzere iki versiyonu vardır. Basit olan versiyon için 63 oyun zorluk içeren dokümanları kullanabilirsiniz. Lüks versiyon içinse; rulo şeklinde dizayn edilmiş, 40 zorluk içeren doküman baskısını kullanabilirsiniz.

Oyunun Kuralları: Önce oynamak istediğiniz bölümü seçiyorsunuz ve diyagramda yer alan plana göre araçları tablaya yerleştiriyorsunuz. Tüm araçları sadece ileri-geri yönde, bulundukları yerden kaldırmadan hareket ettirebilirsiniz. Piyon olan aracı “exit” yazan kapıdan çıkardığınızda bölümü geçmiş olursunuz. Ardından diğer bölüme geçebilirsiniz.

Oyunun Hikayesi: Sıkışıp kaldığınız trafikten ileri-geri uygun hamleler yaparak kurtulmaya çalışın ve çıkış (exit) yazan kapıdan aracını çıkararak kurtarın.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

onlojik (@onlojik)’in paylaştığı bir gönderi ()

STL File

Proje Dosyasını Satın Almak İçin Tıklayınız

Daha iyi sonuçlar almak için 3B Yazıcı ayarları hakkında bilgi içeren sayfaya göz atabilirsiniz.

Alışveriş

Ürünün Kendisini Satın Almak İçin Tıklayınız

Yapacağınız ödemeye kargo ve banka komisyonu gibi masraflar dahildir. Ayrıca altı aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Lütfen adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olunuz.