Koloniden Kaçış Oyunu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Koloniden Kaçış, birden fazla kişinin birlikte oynayabileceği portatif bir şans oyunudur. Çantanızda taşıyabileceğiniz bu oyunla istediğiniz yerde arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Oyunun Hikayesi: Kolonileştirmek için yeni bir gezegene giden astronotlar göktaşı yağmuruna yakalanırlar. Bir uzay harici hariç tüm uzay araçları zarar görür. Bu uzay aracına ulaşan ilk oyuncu oyunu kazanacaktır.

Oyun Kuralları: Oyuna başlamadan evvel tüm oyuncular kapakta yer alan çarkıfeleği döndürerek sayı elde eder. Sayıların değerine göre oyun sırası belirlenir. Bu esnada ışınlanma (teleport) değeri sıfır kabul edilir.

Oyun başladığında oyuncular çarkıfeleği çevirerek piyonlarını ilerletirler, bu ilerleme esnasında; kapının olduğu yere gelen oyuncu kapıda yazan sayıya doğru hareket eder.  Obruğa gelen oyuncu ise obruktan aşağı düşerek mağaranın hemen yanında yer alan kutuya gelir. Çarkıfelekte “Teleport” (ışınlanma) elde eden oyuncu ise en ilerideki oyuncu ile yer değiştirir. En ileride aynı noktada birden fazla oyuncu var ise oynama sırası en yakın olanla yer değiştirilir.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Bu gönderiyi Instagram’da gör

onlojik (@onlojik)’in paylaştığı bir gönderi ()

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”custom” border_width=”4″ accent_color=”#ffdc00″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1065″ img_size=”150X150″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://cults3d.com/en/3d-model/game/escape-from-the-colony”][vc_column_text css=”.vc_custom_1607455462345{margin-top: 0px !important;border-top-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;}”]

Proje Dosyasını Satın Almak İçin Tıklayınız

Daha iyi sonuçlar almak için 3B Yazıcı ayarları hakkında bilgi içeren sayfaya göz atabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1064″ img_size=”150X150″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://shopier.com/6172734″][vc_column_text]

Ürünün Kendisini Satın Almak İçin Tıklayınız

Yapacağınız ödemeye kargo ve banka komisyonu gibi masraflar dahildir. Ayrıca altı aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Lütfen adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olunuz.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator color=”custom” border_width=”4″ accent_color=”#ffdc00″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][/vc_row]